شیرینی خوری سه طبقه همراه با بشقاب سرامیکی

قیمت : 240,000  تومان

خرید آنلاین شیرینی خوری سه طبقه همراه با بشقاب سرامیکی

شیرینی ها در دسته محبوب ترین خوراکی ها قرار میگیرند. واقعا کمتر چیزی خوشمزه تر و وسوسه کننده تر از یک ظرف شیرینی داغ با عطر خوش آن در دنیا وجود دارد. شیرینی ها برای مهمانی ها و هر مراسم خاصی مورد استفاده قرار میگیرند و افراد زیادی نیستند که بتوانند بگویند به نوعی از شیرینی ها علاقه ندارند.

در این شرایط نوع سرو این خوراکی خوشمزه هم قطعا اهمیت خاصی پیدا میکند. نوع چیدمان شیرینی بر روی میز میتواند نشان دهنده سلیقه میزبان باشد. از این رو همیشه در بازار تنوع ظروف دکوری و مخصوص سرو شیرینی ها بسیار بالا بوده و میتوان گفت برای هر سلیقه موجود هستند ولی بعضی از طراحی ها سلیقه طیف گسترده تری را به خود جلب میکنند و محصولی که امروز معرفی میکنیم هم در این دسته قرار میگیرد.

این استند شیرینی خوری با طراحی شیک و خاص خود میتواند جذابیت خاصی به میز شما ببخشد. در کنار این طراحی زیبا شما یک کالای با کیفیت و ارزشمند را به دست خواهید آورد که علاوه بر خود پایه ، 3 عدد بشقاب چینی تقدیس درجه یک هم تقدیم شما خواهد شد.

طول این محصول 30 سانتیمتر و ارتفاع آن 80 سانتیمتر میباشد و جنس آن از استیل ضد زنگ با کیفیت که به رنگ طلایی روکش شده است. این پایه که وزنی برابر با 300 گرم دارد به همراه 3 عدد بشقاب چینی تقدیس با قطر 20 سانتیمتر عرضه میشود و حتی اگر شما بخواهید ظرف دیگری هم استفاده کنید هر بشقاب استانداردی به راحتی بر روی آن قرار میگیرد.

قیمت این محصول 240000 تومان میباشد