شمع LED شناور روی آب 4 عددی

خرید پستی شمع LED

قیمت : 50,000  تومان

یکی از مهم ترین تجهیزات دکوری و طراحی فضاهای مختلف نور میباشد. با توجه به تفاوتی که نورهای مختلف در حس و حال یک فضای خاص ایجاد میکنند میتوان گفت که واقعا معجزه میکنند. البته این مساله از گذشته های بسیار دور در طراحی مکان های تاریخی هم به راحتی مشهود است و میتوانیم سازه هایی را ببینیم که نور به شکل خاصی از آنها عبور میکنند.

با گسترش فناوری LED این مساله وارد فاز جدیدی شد. لامپ های LED با توجه به مصرف کمی که دارند نور زیادی تولید میکنند و با توجه به ساختاری که دارند در هر اندازه ای میتوان آن ها را تولید کرد. از این رو این لامپ ها به شکل های مختلف قابل تهیه هستند که ما در اینجا یکی از زیباترین های آن را به شما ارائه میکنیم.

این لامپ ها به شکل شمع ساخته شده اند و زیباترین شکل استفاده از آن بر روی آب میباشد. بله درست شنیدید شما به دلیل ضد آب بودن این محصول میتوانید آن را به صورت شناور بر روی آب استفاده کنید. همین قابلیت این محصول را به انتخابی مناسب برای مراسم مختلف مانند تولد ، عقد و عروسی تبدیل میکند و فضای خاصی را به ارمغان می آورد.

قطر هر یک از این لامپ ها 5 سانتیمتر و ارتفاع آن 3 سانتیمتر میباشد. این محصول در بسته های 4 تایی و به رنگ سفید ارائه میشود. این شمع ها انرژی خود را از یک عدد باتری ساعت میگیرند و رنگ لامپ آن زرد طبیعی و به شکل شعله شمع است. بدنه آن از پلاستیک فشرده درجه یک و به شکل کاملا ضد آب ساخته شده است.

قیمت 4عدد از این محصول 50000 تومان میباشد