هدفون بلوتوث P33 برند Macaron Set

قیمت : 250,000  تومان

خرید اینترنتی هدفون بلوتوث P33 برند Macaron Set

موسیقی یک نیاز است! امروزه هر فردی در طول حیات خودش به یک نحوی با موسیقی سر و کار دارد و سعی میکند نوعی موسیقی گوش کند که یا در راستای حس و حالش باشد و یا کمک کند که از آن حس و حال خاص بیرون بیاید. از طرف دیگر موسیقی ، این پدیده که از طبیعت الهام گرفته شده ، زبان مشترک تمام ملت هاست و موجب نزدیک شدن انسان ها به یکدیگر میشود.

حالا با درک اهمیت موسیقی ، باید سراغ وسیله ای برای استفاده از آن برویم. هدفون یکی از بهترین ابزار برای گوش دادن به موسیقی است چرا که با استفاده از آن میتوانید به صورت اختصاصی به موسیقی مورد نظر خود گوش کنید. هدفون ها در طرح ها و قابلیت های مختلف در بازار موجود هستند ولی بهترین انتخاب قطعا آن است که بیشترین امکانات ممکن را در کنار کیفیت با کمترین قیمت داشته باشد.

هدفون مدل P33 قطعا این شرایط را داراست و می تواند انتخاب کاملا مناسبی باشد. این هدفون بی سیم به راحتی به انواع گوشی های بازار ، چه اندروید و چه ios و پخش کننده های موسیقی مثل آیپاد متصل میشود. در کنار کیفیت خوب ساخت ، صدای بسیار شفاف با تفکیک بالا هم در اختیار شما قرار میدهد. هدفون P33 یک قابلیت هیجان انگیز دیگر هم دارد و آن ضد آب بودنش است!

ابعاد این محصول 20x16x5 سانتیمتر میباشد و وزن آن 90 گرم میباشد که ابعاد کاملا استاندارد دارد و بسیار سبک است! نوع اتصال آن از طریق بلوتوث نسخه 4.2 و دارای باتری لیتیومی با ظرفیت 300mAh میباشد که با هر بار شارژ شدن قابلیت 4 ساعت بی وقفه به موسیقی گوش دادن را در اختیار شما قرار میدهد. این هدفون ضد آب با استاندارد IPX-3 است.

قیمت این محصول 250000تومان میباشد