قیچی چندکاره آشپزخانه Berlini

قیمت : 35,000  تومان

خرید اینترنتی قیچی چندکاره آشپزخانه Berlini

ابزار مربوط به آشپرخانه ساخته شده اند تا ما را در آشپزی و سرو غذا یازی دهند. حقیقت این است که کسی که در خانه مسئولیت آشپزی را بر عهده دارد ، زمان و انرژی زیادی را صرف این کار میکند و این مسئله در کشور ما به خاطر فرهنگ غذایی ما که اغلب شامل غذاهایی میشود که به زمان زیادی نیاز دارند خود را بیشتر نشان میدهد.

با توجه به این مسئله اهمیت داشتن ابزار مناسب بیش از پیش مشخص میشود. چرا که کمک میکنند که این زمان را کمتر کنیم و از باقی روزمان استفاده بیشتری ببریم. یکی از این ابزار قیچی آشپزخانه میباشد که در مدل های گوناگون و هرکدام مناسب برای یک کاری طراحی شده اند. اما بعضی از این قیچی ها مانند محصولی که در اینجا میبینید برای انجام چند کار با هم به کار میروند.

قیچی چندکاره برلینی مدل KN465 از سری محصولات این برند میباشد که به سفارش بزرگترین هلدینگ کشور هنگ کنگ یعنی HKF ساخته شده است. این کالا علاوه بر این که به عنوان یک قیچی معمولی آشپزخانه استفاده میشود بلکه کاملا مناسب سرو انواع پاستا و سالادها و سبزیجات مختلف میباشد که آن را تبدیل به یک انتخاب فوق العاده میکند.

ابعاد این محصول 25 سانتیمتر در 6 سانتیمتر است و وزنی برابر با 150 گرم دارد. این قیچی از کیفیت ساخت بسیار بالایی بهره میبرد و جنس تیغه و قاشق آن از استیل ضد زنگ میباشد. همچنین برای ساخت دسته آن از پلاستیک فشرده ABS استفاده شده است. نوع طراحی که دارد امنیت استفاده از آن را بالا میبرد و قاشق بزرگی که دارد باعث راحتی کار با آن در هنگام نگه داشتن پاستا میشود.

قیمت این محصول 35000 تومان میباشد