چراغ قوه بزرگ GOSONIC

قیمت : 50,000  تومان

خرید پستی چراغ قوه بزرگ GOSONIC

چراغ قوه بزرگ GOSONIC

داشتن دید مناسب در شب و در محیط های تاریک در بسیاری از موارد ضروری است. مثلا برای نگهبانان ، پلیس ، نیروهای نظامی و ... این امکان بسیار حیاتی است و میتواند تفاوت های بسیاری را رقم بزند. جدا از این برای افراد عادی هم داشتن نور مناسب در شب میتواند مورد نیاز باشد که دلیل وجود چراغ ها در محیط های مختلف به همین دلیل است.

اما اگر در شرایطی باشیم که در اطرافمان هیچ چراغ یا منبع نوری نباشد چه باید کرد؟ اینجاست که چراغ قوه ها و نور افکن های دستی نقش خود را ایفا میکنند. چراغ قوه ها در ابعاد و با توان های متفاوتی وجود دارند که هرکدام مناسب برای کاری هستند ولی هرچقدر نور بیشتری تولید شود و برد آن بیشتر باشد قطعا مناسب تر است. چیزی که در مورد کالایی که اینجا میبینید کاملا صدق میکند.

این چراغ قوه یا اصطلاحا نور افکن دستی مدل GSL-299 و تولید برند معتبر گوسونیک یا با نام ثبت شده GOSONIC میباشد. این محصول که با طراحی بسیار زیبا و کلاسیک کاملا یادآور چراغ قوه های قدیمی است ، از کیفیت ساخت بسیار بالا و نور به رنگ آفتابی با برد بالا میباشد و به شکل کاملا ضد آب ساخته شده است.

طول این محصول 205 میلیمتر و قطر آن برابر با 115 میلیمتر میباشد. بدنه آن از پلاستیک فشرده با کیفیت خیلی بالا و به رنگ زرشکی ساخته شده است. این چراغ قوه گوسونیک دارای برد نوری تا 220 متر را دارد و انرژی خود را از طریق 4 باتری سایز D تامین میکند و دارای قابلیت شارژ کردن آنها میباشد. رنگ نور این چراغ قوه آفتابی است و قابلیت استفاده در زیر آب را دارد.

قیمت این محصول 50000 تومان میباشد