چاقو میوه خوری VENUS STAR بسته 6 عددی

قیمت : 65,000  تومان

خرید اینترنتی چاقو میوه خوری VENUS STAR بسته 6 عددی

ما در دوره ای زندگی میکنیم که برای هر کاری وسیله مخصوص به آن از قبل طراحی شده و وجود دارد. شاید خیلی از کارها را بتوانیم با ابزار دیگری انجام دهیم ولی همیشه در کنار به دست نیامدن نتیجه دلخواه ، امنیت و راحتی کار هم به اندازه زمانی که از ابزار مخصوص انجام آن کار استفاده میکنیم نیست.

چاقو هم یکی از همین ابزار است. انواع و اقسام مدل های این کالا وجود دارد که علیرغم این که به تمامی آن ها چاقو میگوییم ، ولی هرکدام مخصوص کار به خصوصی طراحی و ساخته شده اند. به عنوان مثال شما میتوانید میوه را با هر نوع چاقو پوست بکنید و خرد کنید ، ولی اگر این کار را با چاقوی میوه خوری انجام دهید هم امنیت بالاتری دارد و هم با توجه به طراحی مخصوص کار راحت تری را در پیش خواهید داشت.

این ست شش تایی چاقو هم مخصوص میوه ها ساخته شده است. چاقوی VENUS STAR همانطور که گفته شد در بسته های 6 عددی ارائه میشود و میتواند نیاز شما برای مهمانی و مجالس مختلف را برطرف نماید. این محصول در کنار طراحی زیبا و مناسبی که دارد ، از کیفیت ساخت بسیار بالایی هم برخوردار است.

طول هرکدام از این چاقوها 18 سانتیمتر است. به طوری که 10 سانتیمتر آن مربوط به دسته و طول تیغه هم 8 سانتیمتر میباشد. این محصول که در بسته های 6 عددی قابل تهیه است ، در سه رنگ پاستیلی آبی ، سبز و صورتی ارائه میشود. این چاقوها در تیغه از استیل ضد زنگ و در بخش دسته از جنس پلاستیک فشرده بهره میبرد. هر چاقو در این بسته بندی ها وزنی برابر با 20 گرم دارد.

قیمت این محصول 65000 تومان میباشد